świece sojowe

Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec do masażu produkowanych z pasją ręcznie w Polsce. 

Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku św...

Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec do masażu produkowanych z pasją ręcznie w Polsce. 

Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Więcej

świece sojowe Jest 23 produktów.

Podkategorie

 • świece zapachowe

  Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych zapachowych świec sojowych 

  Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe

 • świece aromaterapia

  Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych zapachowych świec sojowych z aromaterapią

  Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne olejki eteryczne, w których każda świeca z tej serii ma odmienne właściwości zdrowotne

 • świece do masażu

  Świece do masażu Eco Life Candles to połączenie ciepłej aromatycznej świecy sojowej i naturalnych składników odżywczych pielęgnujących skórę. Idealny pomysł na relaks po ciężkim dniu, wyjątkowy romantyczny wieczór we dwoje, czy nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby.

  Świeca do masażu dzięki zawartości naturalnych olejków, witaminy A, E, masła shea oraz olejku kokosowego, nawilża, regeneruje oraz wygładza skórę. Jednocześnie podczas masażu subtelny zapach świecy odpręża i uspokaja, przenosi umysł i zmysły w stan błogiego spokoju i relaksu.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 23 elementów