Świeca z drewnianym knotem - Przytulna 350ml

HAGI_COZYbyTHEfire

Nowy produkt

Naturalna świeca sojowa z drewnianym knotem
70godzin palenia
Zapach; PRZYTULNA (COZY BY THE FIRE)

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


68,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Naturalna świeca sojowa Eco Life Candles
świeca sojowa z kompozycją zapachową

Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych i zdrowych świec sojowych.
Eco Life Candles to ręcznie wykonane świece z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego. Wosk sojowy topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Dlaczego świeca sojowa jest lepsza od świecy parafinowej?

Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

Właściwości świecy sojowej

Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

***
Rodzaje świec sojowych Eco Life Candles:
Świece dzielą się na dwa rodzaje świec:
- Zapachowe - z kompozycjami zapachowymi
- Aromaterapia - z olejkami eterycznymi, w których każda świeca z tej serii ma odmienne właściwości zdrowotne

Świetny i zdrowy pomysł na prezent dla najbliższych ; świece sojowe lub TEALIGHTY SOJOWE
Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny – zdrowy prezent dla najbliższych.

Instrukcja:
Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy, aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:
Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

***
Dane techniczne:
Czas palenia: do 70h
Pojemność: 350ml
Opakowanie karton z siankiem drzewnym
Skład: naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycje zapachowe

Produkty powiązane

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: