Obniżka!

Naturalna świeca sojowa zapachowa Wanilia

8006

Nowy produkt

100% Naturalna świeca sojowa

Seria świec zapachowych:

Wanilia

Pojemność: 250ml

eco life świece

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


31,60 zł brutto

-20%

39,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Naturalna świeca zapachowa Eco Life Candles

z kompozycją zapachową: wanilią

Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec do masażu produkowanych z pasją ręcznie w Polsce.

Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

***

Świece sojowe Eco Life Candles dzielą się na dwa rodzaje świec:
- Zapachowe - 6 kompozycji zapachowych
- Aromaterapia-  6 kompozycji z olejkami eterycznymi, w których każda świeca z tej serii ma odmienne właściwości zdrowotne

Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny – zdrowy prezent dla najbliższych.

 naturalne świece zapachowe

 

Instrukcja: Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:  Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

 


***
Dane techniczne:

Czas palenia: do 50h

Waga: 450g (250ml)  

Opakowanie karton z wypełnieniem

Skład: naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycje zapachowe

Parametry: wysokość: 7,5cm, średnica:  8,7cm

Opinie

Napisz opinię

Naturalna świeca sojowa zapachowa Wanilia

Naturalna świeca sojowa zapachowa Wanilia

100% Naturalna świeca sojowa

Seria świec zapachowych:

Wanilia

Pojemność: 250ml

eco life świece

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: