KOSMETYKI NATURALNE TERMIN I KOSZT DOSTAWY

Sklep internetowy ekoZuzu.pl realizuje zamówienia na terenie Polski, jak i do wybranych krajów Unii Europejskiej (z wyłączeniem Malty i Cypru). Terminy i koszty dostawy różnią się w zależności od wskazanego przy składaniu zamówienia kraju dostarczenia towaru:

EKOLOGICZNE KOSMETYKI NA TERENIE POLSKI DOSTAWA:

Zamówienia złożone w Sklepie internetowym ekoZuzu.pl dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich.
Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił :)

Łączny czas realizacji zamówienia to maksymalnie cztery (4) dni robocze od otrzymania płatności: dwa (2) dni robocze na skompletowanie przesyłki i przekazanie jej kurierowi, dwa (2) dni robocze na dostarczenie przesyłki przez kuriera.
Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej. 

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym Sklepie internetowym były przyjazne, dlatego koszty przesyłki dla zamówień od kwoty brutto 150 zł są całkowicie bezpłatne.

Przy zamówieniach na kwotę brutto poniżej 150,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt złotych 00/100) koszt wysyłki paczki (waga do 20kg) wynosi 12 zł brutto.

Korzystając z opcji rezerwacji online oraz możliwości zakupu i odbioru zarezerwowanego towaru w jednym z naszych sklepów firmowych, nie ponosisz kosztów związanych z dostarczeniem przesyłki.

Uwaga!
Jeżeli w chwili odbioru przesyłki zauważysz, że paczka posiada uszkodzenia, zalecamy sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia towaru!