COULEUR CARAMEL      


Skład kosmetyków Couleur Caramel tutaj: INCI COULEUR CARAMEL 

Wegańskie kosmetyki Couleur Caramel tutaj: DLA VEGAN COULEUR CARAMEL 


COULEUR CARAMEL

-> Składniki kosmetyków Couleur Caramel poddawane są procesowi mikronizacji

co to oznacza?  MIKRONIZACJA

Proces ten polega na zmniejszaniu wielkości cząsteczek wchodzących w skład kosmetyków do średnicy rzędu mikrometrów (jedna tysięczna część milimetra) a nawet nanometrów (jedna milionowa milimetra) !!!

A więc dzięki mikronizacji - rozdrobnieniu substancji zawierających kolor (pigment) jak np. w przypadku pomadek, pudrów, brązerów czy cieni do powiek - kosmetyki uzyskują większą intensywność barw i trwałość.
Substancje aktywne lepiej wchłaniają się i oddziaływują na skórę dzięki ich maksymalnemu rozdrobnieniu. Kosmetyki (czy leki) poddane mikronizacji są po prostu bardziej efektywne!
Poza tym, dzięki maksymalnemu zmniejszeniu wielkości cząsteczek kosmetyki te uzyskują aksamitną, jedwabną konsystencję.

;-> Produkty Couleur Caramel nie są testowane na zwierzętach tylko na na ochotnikach :)(Couleur Caramel jest członkiem stowarzyszenia OneVoice - francuski przedstawiciel Europejskiej Koalicji na rzecz Zakończenia Testów na Zwierzętach)


-> Opakowania kosmetyków i wystawki Couleur Caramel są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i biodegradacji 

****
Historia Couleur Caramel rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy to firma Nature.Cos zdecydowała się uruchomić linię kosmetyków naturalnych.

Celem Couleur Caramel jest umożliwienie kobietom zakupu wysokiej jakości kosmetyków produkowanych z poszanowaniem natury, człowieka oraz zwierząt. Uczestnicząc w strategii zrównoważonego rozwoju, marka wytworzyła prawdziwą więź pomiędzy sobą, a swoimi klientami, bazując na zaufaniu i przejrzystości komunikacji.

Couleur Caramel to przede wszystkim innowacja i naturalność. Firma ta ceni sobie kobiety, które szukają jakości, wartości oraz autentyczności. Będąc czymś więcej niż produktem, oferuje ona łatwo dostępną alternatywę dla konsumenta, która pozwoli chronić naszą przyszłość. Marka używana przez wizażystów, którzy wykorzystują jej potencjał w pokazach mody, światowych wydarzeniach, telewizji oraz w salonach piękności. Specjalnie opracowana formuła, która wpływa odżywczo i regenerująca na cerę, dlatego jest bardzo szanowaną marką na całym świecie.

Wszystkie składniki produktów Couleur Caramel są naturalnego pochodzenia. Firma gwarantuje produkty wolne od kalafonii, formaliny, olei mineralnych, parabenów, fenoksyetanolu i toluenu.

Couleur Caramel jest członkiem organizacji „One Voice”.

Marka Couleur Caramel uznawana jest jako numer jeden na świecie wśród profesjonalnych linii kosmetyków eko i bio do make-upu.

KOSMETYKI WEGAŃSKIE COULEUR CARAMEL


COULEUR CARAMEL BIO KOSMETYKI NATURALNE 

;

BEMA LOVE BIO 

BEMA LOVE BIO

-> Kosmetyki Bema zawierają PureExtract'y 

tzn. czyste, nawet kilkukrotnie bardziej skoncentrowane wyciągi roślinne uzyskiwane dzięki innowacyjnej metodzie opracowanej przez firmę Bema w warunkach nadkrytycznego CO


-> Kosmetyki LOVE BIO Bema oparte są na
formule bazującej na emulsji z Płynnych Kryształów, która sprawia, że kosmetyki wchłaniają się stopniowo, wydłużając czas aktywnego działania do 18/24 godzin 

***
Bema Cosmetici to włoska firma produkująca od 1968 roku naturalne i organiczne kosmetyki, których autentyczność potwierdzona została certyfikatem. Bema Cosmetici wykorzystuje swoje długoletnie doświadczenie, aby z każdym rokiem móc dostarczać klientom coraz lepsze produktyi rozwiązania dla pielęgnacji skóry.  Wykorzystując swoje doświadczenie postanowiła postawić na jedną linię Love Bio, która jest kumulacją wieloletnich doświadczeń. Jedna linia, zawierająca w sobie wszystko co potrzebne do profesjonalnej pielęgnacji w domu. Linia Love Bio stawia duży nacisk na jakość oraz bezpieczeństwo w codziennej pielęgnacji.

Magią Love Bio jest formuła bazująca na emulsji z Płynnych Kryształów, która sprawia, że kosmetyki wchłaniają się stopniowo, wydłużając czas aktywnego działania do 18/24 godzin, zapewniając piękny, długotrwały efekt.

Jako  linia ekologicznych kosmetyków, gwarantuje:

• 100% składników naturalnego pochodzenia
• Brak parabenów oraz syntetycznych środków emulgujących
• Brak sztucznych barwników
• Brak etoksylatów (PEG i PPG)
• Brak propelentów
• Brak SLES / SLS
• Brak wazeliny oraz pochodnych oleju
• Brak formaldehydu i jego pochodnych
• Brak alkoholu etylowego
• Brak substancji pochodzenia zwierzęcego
• Brak GMO i ich pochodnych
• Brak silikonów
• Brak testów na zwierzętach
• Testy dermatologiczne
• Testy mikrobiologiczne
• Testy na nikiel, chrom i kobalt
• Specjalnie opracowane formuły produktów zmniejszające alergię skóry do minimum
• Całkowitą produkcję we Włoszech
• Certyfikat jakości UNI EN ISO 900:2008 – UNI EN ISO 22716: 2008

Linia Love Bio jest certyfikowana przez ICEA (Istituto per la Certificazione Etica ed Ambientale”), co stanowi gwarancję ochrony ludzkiego zdrowia oraz środowiska naturalnego poprzez wykorzystywanie składników wyłącznie naturalnego pochodzenia.

 '

BEMA LOVE BIO KOSMETYKI

***              ***                 ***                 ***

ANALIZATOR KOSMETYKÓW!!! TUTAJ MOŻESZ SPRAWDZIĆ JAKI MA SKŁAD KOSMETYK, KTÓREGO UŻYWASZ!

 http://kosmetologia.com.pl/analizator-kosmetykow.html

*************************************************************************************************************************************************************


Polecamy :

Joanna Muzyk - polska projektantka mody i właścicielka Jo.Mu. Clothes
www.jomu.pl

  

Portal dla kobiet Vitwoman.pl
www.vitwoman.pl

vitWoman.pl naturalne kosmetyki