Naturalna świeca sojowa BEZZAPACHOWA 250ml

8000.BEZ

Nowy produkt

Naturalna 100% świeca sojowa Eco Life Candles

Bez dodatku zapachu - wykonana z czystego wosku sojowego 

Idealna dla osób wrażliwych na zapachy

Pojemność: 250ml/225g

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


47,00 zł brutto

20,89 zł za 100g

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Naturalna świeca sojowa Eco Life Candles

świeca sojowa bezzapachowa

Zapraszamy do naszego świata naturalnych i zdrowych świec sojowych.

Eco Life Candles to ręcznie wykonane świece z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego. Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

***

Świetny i zdrowy pomysł na prezent dla najbliższych ; świece sojowe lub bezzapachowe  tealighty sojowe

Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny – zdrowy prezent dla najbliższych.

Instrukcja: 

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:  

Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

 


***
Dane techniczne:

Czas palenia: ok 45h

Pojemność: 250ml

Opakowanie karton z siankiem drzewnym

Skład: naturalny wosk sojowy, knot bawełniany.

Produkty powiązane

2 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: